اخبار دانشگاه آزاد

فعالیت گسترده دانشگاه آزاد اسلامی در بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

به گزارش اخبار دانشگاهی ،حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی ، درباره موارد مطرح‌ شده در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه که صبح امروز به ریاست دکتر طهرانچی برگزار شد، گفت: در این جلسه گزارش مفصلی از حادثه تلخ و مصیبت‌بار واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات ارائه شد.

وی ضمن تسلیت مجدد به خانواده های جانباختگان و آرزوی سلامت و بهبودی برای مصدومان این حادثه تلخ، خاطرنشان کرد: در این جلسه مقرر شد مجموعه دانشگاه آزاد اسلامی با همه وجود به گونه‌ای عمل کند تا از درد، مصیبت و آلام خانواده‌های دانشجویان عزیز بکاهد.

دکتر کلانتری با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامیدر ارتباط با دانشجویان، خود را با همه وجود مسئول می‌داند، گفت: در این حادثه تلخ، تمام بخش های دانشگاه از جمله ریاست هیأت موسس و هیأت امنا، رئیس دانشگاه و تمامی معاونان درگیر موضوع بودند تا با بهترین عملکرد، باری از دوش خانواده‌ دانشجویان بردارد.

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامیبا بیان اینکه موضوع بعدی مورد بحث در جلسه، گزارشی از برنامه‌های اجرا شده در بزرگداشت روز دانشجو در سال جاری بود، گفت: در این جلسه گزارشی توسط دبیران تشکل های دانشگاه ارائه و مشخص شد که بیش از ۲۰۰ برنامه برای گرامیداشت روز دانشجو در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شده است.

حجت‌الاسلام والمسلمین کلانتری با اشاره به دستور بعدی جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: آماده‌سازی دانشگاه برای برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در این جلسه مطرح شد و دو حوزه مربوط به فعالان فرهنگی گزارش کار خود را برای برگزاری این مراسم ارائه دادند. همچنین به منظور برگزاری مراسم گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی تصمیماتی اتخاذ و مقرر شد دانشگاه به صورت همه‌جانبه در این حوزه فعالیت کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن