اخبار دانشگاه آزاد

حکم «دکتر محمدمهدی طهرانچی» برای برگزاری جشنواره قرآنی صادر شد

به گزارش اخبار دانشگاهی ،رشید جعفرپور رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم گفت: حجت الاسلام والمسلمین مصطفی رستمی رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها حکم دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را برای برگزاری مرحله ملی سی و چهارمین جشنواره دانشجویی قرآن و عترت تحویل داد.

جعفرپور با اشاره به سی و چهارمین جشنواره دانشجویی قرآن و عترت گفت: سی و چهارمین دوره جشنواره دانشجویی قرآن و عترت اول دی ماه به دانشگاه های سراسرکشور ابلاغ شد.

وی ادامه داد: براساس ابلاغی که صورت گرفت، دانشگاه ها موظف هستند، دی و بهمن ماه مرحله دانشگاهی سی و چهارمین دوره جشنواره قرآن و عترت را برگزار کنند.

رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم افزود: شش اسفند ۹۷ بخش معارفی این جشنواره به طور همزمان در تمام دانشگاه‌های کشور برگزار شده و همچنین آزمون سراسری این جشنواره در ۹ رشته و ۹ اسفند ۹۷ برگزار می شود.

وی ادامه داد: بخش‌های پژوهشی، فناوری، و ادبی این دوره از جشنواره با توجه به زمان بر بودن آنها به سال آینده موکول شد و دانشجویان بعد از تهیه آثار خود می توانند آنها را به دانشگاهی که از طرف جشنواره معرفی و قرار است مرحله ملی را برگزار کند، ارسال کنند.

رئیس اداره فعالیت های دینی و قرآنی وزارت علوم افزود: مرحله ملی این جشنواره در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود، اما اینکه این جشنواره در کدام واحد این دانشگاه برگزار شود، هنوز مشخص نشده است.

وی افزود: حجت الاسلام رستمی از وزارت علوم به دلیل برگزاری مرحله ملی جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در مشهد قدردانی کرد و حکم محمد مهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی را برای برگزاری مرحله ملی سی و چهارمین جشنواره دانشجویی قرآن و عترت دانشجویی به معاون وی حجت الاسلام والمسلمین دکتر ابراهیم کلانتری تحویل داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن